Płatność i wysyłka

Jak szybko otrzymasz zamówiony produkt?

Zamówiony przez Ciebie towar staramy się wysłać możliwie najszybciej, maksymalnie w ciągu 12-72 godzin. Czas dostawy zależy od firmy kurierskiej realizującej zlecenie i wynosi od 1 do 4 dni roboczych (w 95% przypadków firma kurierska doręcza na drugi dzień roboczy od nadania przesyłki). Dłuższy czas na dostawę należy założyć szczególnie w okresach wzmożonych wysyłek , którym jest czas przedświąteczny. *

*UWAGA! Uprzejmie informujemy, że w przypadku wyboru dostawy KURIEREM ZADBANO (DTS), czas dostawy przesyłki może obecnie wynieść nawet do 10 dni roboczych – jest to związane z problemami logistycznymi w firmie ZADBANO (DTS) na które niestety nie mamy wpływu jako sprzedawca.

Formy dostawy

ZAMÓWIONY PRODUKT DOTRZE DO CIEBIE ZA POŚREDNICTWEM FIRM KURIERSKICH:

  • GLS POLSKA (GENERAL LOGISTICS SYSTEMS POLAND SP. Z O.O.)
  • INPOST S.A.
  • GEODIS Road Network Sp. z o.o. (wcześniej PEKAES) https://pekaes.geodis.pl/
  • DTS TRANSPORT SP. Z O.O.

KOSZT DOSTAWY JEST UZALEŻNIONY OD WYBRANEGO SPRZĘTU, MODELU I METODY PŁATNOŚCI. KAŻDORAZOWO W KOSZYKU SĄ WYSZCZEGÓLNIONE KOSZTY DOSTAWY W ZALEŻNOŚCI OD WYBRANEJ METODY.

OFERUJEMY DOSTAWĘ STANDARDOWĄ BEZ WNIESIENIA ZA POŚREDNICTWEM FIRMY KURIERSKIEJ GEIS ORAZ DOSTAWĘ Z WNIESIENIEM ZA POŚREDNICTWEM FIRMY KURIERSKIEJ DTS.

Formy płatności

1.”PŁATNOŚĆ ON-LINE PAYU” – za pośrednictwem płatności PayU realizujących przelewy w 24 bankach (wykaz banków prezentowany jest, poniżej na stronie sklepu). Zaksięgowanie zapłaty przez Sklep następuje, przy tym sposobie płatności najszybciej i znacznie przyspiesza dostawę zamówionego towaru. WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT USŁUGI PAYU UZYSKASZ NA STRONIE WWW.PAYU.PL

2. „PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM” – oferujemy płatność kurierowi przy odbiorze przesyłki (gotówką lub kartą).

3. „Raty PayU” – możliwość rozłożenia płatności, na raty zgodnie z regułami systemu ratalnego Payu.

Dodatkowe informacje

Produkty znajdujące się w ofertach promocyjnych, oraz w wyprzedaży, są objęte takimi samymi warunkami dostawy, jak produkty nie objęte promocją. Przesyłki dostarczamy w dni robocze, najczęściej w godzinach 8:00 – 16:00. Wszystko zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz samego spedytora.

 

 

Wysyłka 24h

Oferujemy szybką i ubezpieczoną wysyłkę kurierską w 24h.

Zwroty

Bezpieczne zwroty do 14 dni od momentu otrzymania produktu.

Gwarancja

Bezproblemowa 2-letnia gwarancja na wszystkie produkty.

Bezpieczne Zakupy

Bezpieczeństwo zakupów gwarantowane przez Certyfikat SSL.